Drevené puzzle Autá Educa 100 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Motív obrázkov týchto puzzle je z rozprávky Autá, v ktorej spoznávame červené pretekárske auto meno Blesk McQueen. Ten sa cestou na najväčšie preteky na svete stratí, a dostane sa do zabudnutého mestečka, v ktorom si najprv narobí problémy svojim správaním, no neskôr mu prirastie k srdcu. Tiež v ňom nachádza nových priateľov, ale aj lásku. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. 

Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Detské puzzle z dreva sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Puzzle sú vhodné pre deti od 5 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 36*26 cm. Balenie puzzle obsahuje 100 dielikov. Drevené puzzle po poskladaní tvoria jeden veľký obrázok. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. 

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery36*26 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle100
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.