Dopravné značky BIG 10 druhov

Popis produktu

BIG set detských dopravných značiek naučí vaše dieťa základom cestnej premávky.  Kolekcia detských dopravných značiek obsahuje až šesť značiek. Štyri detské dopravné značky BIG sú obojstranné, teda v súprave mate dokopy až 10 značiek. Detské dopravné značky BIG znázorňujú STOP, parkovisko, prechod pre chodcov, varovanie - nebezpečenstvo, obojsmernú premávku, zákaz predbiehania, zákaz zastavenia, hlavnú cestu, koniec hlavnej cesty a daj prednosť v jazde.

Vďaka robustnej základni majú značky dobrú stabilitu. Ich výška je 69 cm. Farby značiek sú chránené ÚV stabilizátormi, aby vydržali celé roky ako nové. Veľká súprava značiek s desiatimi symbolmi je určená pre deti od 3 rokov, ktoré sa už dokážu riadiť pravidlami. S touto veľkou kolekciou značiek si deti užijú veľa zábavy, keď budú na svojich trojkolkách či odrážadlách jazdiť podľa predpisov, ako na skutočnej vozovke. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery27*12*69 cm
Celková výška69 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,3 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.