Boby Snow Carver BIG s carvingovým profilom a brzdou čierne od 5 rokov

Popis produktu

BIG detské boby Snow Carver od nemeckého výrobcu sú úžasná robustná zimná hračka vhodná pre dievčatá a chlapcov od 5 rokov. Boby majú čiernu farbu, ktorá sa v snehu určite nestratí. Optimálny carvingový profil zaručuje ľahké kĺzanie a rýchlu jazdu po zasnežených kopcoch. Detské boby sú riadené presúvaním váhy, po bokoch majú 2 úchytky, ktorými sa dá brzdiť. Ak použijete len jednu brzdu, môžete meniť aj smer jazdy. Na jednoduchšie vytiahnutie do kopca poslúži lano v prednej časti. Boby pre deti je vysoko kvalitné, mrazuvzdorné, odolávajú teplotám do -20°C. Robustná konštrukcia umožňuje nosnosť až do 60kg, vďaka syntetickým materiálom sú boby maximálne odolné. Rozmery detskej hračky na zimu sú 99*53*19cm.

Detské boby sú skvelá hračka na zimu, pri ktorej sa deti v snehu zabavia dlhé hodiny. Ale takéto outdoorové hračky majú aj mnoho ďalších významov. Prostredníctvom detských boby sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Rýchlou jazdou po kopcoch sa posilňuje aj odvaha detí, pri spoločných zimných radovánkach si deti budujú priateľstvá a kamarátstva, na ktoré môžu spomínať po dlhé roky. Ďalej sa rozvíja aj jemná a hrubá motorika detičiek. Detská zimná hračka je ideálny darček pre všetky deti, ktoré majú rady sneh, zimu, zimné športy a pobyt na čerstvom vzduchu.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá presne ako v prvý deň. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 5 rokov
PôvodGermany
Rozmery99*53*19 cm
Rozmery balenia99*54*30
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,1 kg
Nosnosť60 kg
Poznámka-20°C
Farbačierna
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné