Boby Snow Carver BIG s carvingovým profilom oranžové od 5 rokov

Popis produktu

BIG detské boby Snow Carver od nemeckého výrobcu sú úžasná zimná hračka vhodná pre dievčatá a chlapcov od 5 rokov. Boby majú žiarivú oranžovú farbu, ktorá sa v snehu určite nestratí. Optimálny carvingový profil zaručuje ľahké kĺzanie bobov a rýchlu jazdu po zasnežených kopcoch. Detské boby sú riadené presúvaním váhy, po bokoch majú 2 úchytky na bezpečnú jazdu. Na jednoduchšie vytiahnutie do kopca poslúži lano v prednej časti. Boby pre deti je vysoko kvalitné, mrazuvzdorné, odolávajú teplotám do -20°C. Robustná konštrukcia umožňuje nosnosť až do 60 kg, vďaka syntetickým materiálom sú boby maximálne odolné. Rozmery detskej hračky na zimu sú 99*53*19 cm. Boby Snow Carver urobia radosť všetkým deťom.

Detské boby sú skvelá hračka na zimu, pri ktorej sa deti v snehu zabavia dlhé hodiny. Ale takéto outdoorové hračky majú aj mnoho ďalších významov. Prostredníctvom detských boby sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Rýchlou jazdou po kopcoch sa posilňuje aj odvaha detí, pri spoločných zimných radovánkach si deti budujú priateľstvá a kamarátstva, na ktoré môžu spomínať po dlhé roky. Ďalej sa rozvíja aj jemná a hrubá motorika detičiek. Detská zimná hračka je ideálny darček pre všetky deti, ktoré majú rady sneh, zimu a pobyt na čerstvom vzduchu.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá presne ako v prvý deň. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 5 rokov
PôvodNemecko
Rozmery99*53*19 cm
Rozmery balenia99*54*26
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,9 kg
Nosnosť60 kg
Note-20 °C
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné