Autíčko na ťahanie BIG s vkladacími kockami červené od 12 mes

Popis produktu

Autíčko na ťahanie BIG je úžasná rozvojová hračka, ktorá učí deti rozpoznávať tvary a farby. Červené autíčko BIG má otvory pre vkladanie farebných kociek, podporuje detskú koordináciu a motoriku. Malé červené autíčko s prepracovanými detailmi je vyhotovené podľa modelu populárneho odrážadla BIG. Autíčko je vhodné pre deti od jedného roka a zahrajú sa s ním dievčatká aj chlapci. Vďaka odolnému a stabilnému plastu vydrží autíčko aj nešetrné detské zaobchádzanie. K autíčku sú pribalené štyri hracie kocky v rôznych farbách – modrej, bielej, červenej a žltej. Odnímateľný volant ukrýva výrez pre okrúhlu kocku.

Keď dieťatko všetky kocky správne uloží, kapota autíčka sa dá otvoriť a dieťa môže kocky opäť vybrať a trénovať si koordináciu a motoriku pri ďalšom vkladaní. Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské autíčko s kockami na vkladanie BIG má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko zranenia. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Červené autíčko na ťahanie je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery25*20*17 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,7 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.