Zmrzlináreň Ice Cream Smoby s pokladňou a 21 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Smoby zmrzlináreň Ice Cream prichádza v balení s pokladňou, dávkovačom zmrzliny a mnohými ďalšími doplnkami. Do pokladne si deti môžu poukladať plastové peniažky a kreditky. Pomocou dávkovača zmrzliny si vyrobia vlastnú zmrzlinu ako naozajstní zmrzlinári. Spolu je v balení 21 doplnkov, napríklad poháriky a guľôčky, ktoré predstavujú kopčeky zmrzliny, plastové mince, kreditky, koláčiky. Detská zmrzlináreň má krásne zeleno-červené farebné prevedenie, je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Detská hračka je vyrobená z pevného kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Dizajn hračky je jedinečný a originálny, každé malé dieťatko sa s ňou rado zahrá dlhé hodiny, nikdy neomrzí.

Hračka na výrobu zmrzliny je nielen veľmi zábavná, ale prispieva aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami hračky sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky malé deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Prostredníctvom predmetov, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom plastová súprava na predaj a výrobu zmrzliny Smoby. Pokladňa sa otvára na kľúč a mechanicky sa točia ceny, dá sa vybrať a používať aj samostatne.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*27*35 cm
Rozmery balenia49*13*49 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,65
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.