Súprava doplnkov pre najmenších Perle-Gift Set Kaloo ružová

Popis produktu

Kaloo ružová detská súprava Perle-Gift Set je krásny set vhodný pre najmenšie dievčatá od 0 mesiacov. Súčasťou súpravy je zajačik na maznanie, ktorý dieťatku poslúži na rozvoj motoriky a môže sa z neho stať malý maznáčik každého dievčatka. V balení sú aj dupačky, malá čiapočka a podbradník, všetko praktické súčasti života našich najmenších. Celá súprava pre bábätká je vyrobená z mäkkých a hebkých materiálov, je ladená v krásnej nežnej ružovej farbe, ideálna pre všetky malé dievčatá. Detská súprava je zabalená v krásnom darčekovom balení, takže ňou môžete obdarovať svojich najbližších bez starostí o darčekovú krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj zajačik na maznanie v darčekovom sete. Najmenšie deti majú rady pri zaspávaní jemné farby, preto má súprava pre najmenších upokojujúcu ružovú farbu. Vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, jemným farbám a hebkému povrchu sa detská súprava so zajačikom a výbavičkou môže stať obľúbenou každodennou súčasťou života najmenších dievčat.

Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek a doplnkov na spanie a kúpanie s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky a doplnky  Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek a doplnkov je dôkladne kontrolovaný, každý produkt musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo je splneným snom každého dieťaťa, dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Odporúčaný spôsob čistenia súpravy je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita oblečenia a hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká súprava pre dievčatká
  • súčasťou je zajačik na maznanie, čiapka, dupačky a podbradník
  • jemné farebné prevedenie
  • darčekové balenie
  • pranie pri 30°, aby sa zachoval farba a kvalita setu
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery balenia38,5*31*10 cm
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.