Vodná pumpa Aquaplay náhradný diel k vodným dráham 1 kus

Popis produktu

Vodná pumpa AquaPlay predstavuje skvelý doplnok ku všetkým vodným dráham značky AquaPlay. Pumpa do vodnej hry sa dá dokúpiť ako náhradný diel, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. Vodná pumpa slúži na presun vody zo spodnej časti vodnej hry do priehrady, ktorá sa dá potom otvoriť a vypustí náklad v podobe loďky do ďalšej časti dráhy. Pumpa na vodu je vhodná pre všetky deti od 3 rokov, ktoré milujú hru s vodou a s vodnými dráhami sa dokážu zabaviť na dlhý čas.

Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou prepravujú loďku z jedného miesta na druhé. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Rozmery detskej vodnej pumpy sú 8,5*5,*21 cm, takže je ako stvorená pre detské rúčky a ľahko sa s ňou manipuluje.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je o originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery8,5*5,*21 cm
Celková výška21 cm
Rozmery balenia24*17*17 cm
Celková dĺžka8,5 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,07 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.