Vodná pištoľ Dohány s 2 zásobníkmi

Popis produktu

Dohány farebná vodná pištoľ s 2 zásobníkmi je skvelá hračka na leto pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov. Vodná pištoľ obsahuje 2 náhradné zásobníky, vďaka ktorým v sebe udrží viac vody a deti sa tak môžu dlhšie hrať. Táto hračka s rozmermi 52*19*13 cm je veľmi dobrá a obľúbená hlavne na kúpaliskách,ale aj doma na dvore alebo v záhrade, kde deti často pri letných hrách túžia po osviežení. Určite si ju obľúbia chlapci aj dievčatá, malí aj veľkí. Vyberte si prevedenie pre dievča alebo chlapca a napíšte ho do objednávky.

Letné hry s vodnými zbraňami majú význam nielen z hľadiska zábavy, ktorú deťom poskytujú, ale aj z hľadiska rozvoja motoriky, zručností, narábania s predmetmi. Rôzne situácie, ktoré si deti pri hre vymýšľajú podporujú tiež rozvoj fantázie a predstavivosti, ktorá je najviac formovaná hlavne v mladšom detskom veku. Taktiež pri skupinových hrách sa učia ako spolupracovať, ale aj súperiť medzi sebou, ako byť iniciatívny, ako sa presadiť v tíme.

Dohány je európsky výrobca, ktorý sa zaoberá výrobou kvalitných detských hračiek a už roky je čisto rodinnou firmou, kúpu hračky chápu ako istý prejav dôvery zo strany rodičov. Ako rodinná firma dbajú na kvalitu a bezpečnosť produktov, ktoré sa dostávajú k deťom po celej Európe. Dohány vyváža svoje produkty do celej Európy, detské hračky tohto výrobcu majú jedinečný dizajn. Dohány je znakom kvality, detské hračky spĺňajú aj tie najprísnejšie európske kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodMaďarsko
Rozmery52x19x13 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.