Trojkolka Fun smarTrike ultraľahká zelená od 15 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti smarTrike Fun je ideálna trojkolka pre deti, ktoré potrebujú pomocnú ruku rodičov v počiatočných fázach ich dobrodružnej jazdy.  Je to úžasná a kvalitná trojkolka s vodiacou rúčkou. Trojkolka je prevedená vo veselej farebnej kombinácii žiarivej  červenej, zelenej a modrej farby, ktorá okúzli každé dieťa. SmarTrike je vhodná pre deti už od 15 mesiacov a vďaka svojim odnímateľným častiam sa z nej postupne stáva trojkolka vhodná pre deti až do veku 36 mesiacov, kým nepresedlajú na svoj prvý bicykel. Detská trojkolka rastie spolu s vašim dieťaťom, a v každom veku sa mu plne prispôsobuje. 

Bezpečnosť je zaručená vďaka trojbodovému bezpečnostnému pásu a pohodlnosť vďaka ergonomická tvarovanému sedadlu. Trojkolka je stabilná a hravo si poradí i s menšími nerovnosťami. Počas prvých mesiacov jazdenia rodič ovláda smer jazdy pomocou teleskopicky nastaviteľnej ovládacej rúčky. Neskôr, keď je dieťa dostatočne veľké na samostatnú jazdu, dá sa pohodlne odmontovať bez použitia akéhokoľvek náradia. Kolieska detskej trojkolky sú vyrobené z kvalitnej gumy, majú tichý chod a vďaka nim je trojkolka pre deti smarTrike stabilná. Predné koleso je s voľnobehom a tak rodič plne ovláda smer jazdy pomocou rúčky. Nosnosť trojkolky je 17 kg.

Má kvalitnú kovovú konštrukciu v kombinácii s odolným plastom. Zadná vyklápacia korba slúži ako priestor na odkladanie drobností a neskôr poslúži dieťaťu na hranie. SmarTrike Fun je kvalitná a krásna trojkolka vhodná pre deti, ktoré radi objavujú svet. Jazda na trojkolke je nielen zábava ale dieťa si zároveň posilňuje svaly, čo prispieva k jeho prirodzenému a zdravému vývinu. SmarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SmarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Vlastnosti

  • kvalitné gumové kolieska s tichým chodom
  • ultraľahká a stabilná
  • zadná plastová nádoba na hračky
  • trojbodový bezpečnostný pás
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • praktická rodičovská rúčka
  • pevná kovová konštrukcia
  • od 15 mesiacov až do 3 rokov
  • nosnosť 17 kg
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 15 mesiacov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.