Trojkolka Disney Autá Smoby červeno-žltá od 15 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti Disney Autá je krásna a kvalitná detská trojkolka od výrobcu hračiek Smoby.  Je to červeno-čierna detská trojkolka v štýle rozprávky Autá (Cars). V prednej časti je pekná dekorácia. Trojkolka pre deti Smoby je dizajnovo jedinečná trojkolka s krásnou farebnou variáciou. Detská trojkolka vás milo prekvapí sviežimi farbami, ktoré podporujú fantáziu a tvorivosť dieťaťa. Jazda na trojkolke pre deti je veľmi pohodlná vďaka kvalitným pogumovaným kolieskam, ktoré si hravo poradia aj s menšími nerovnosťami. Konštrukcia trojkolky je pevná a kovová, čo zaručuje vysokú bezpečnosť a v neposlednom rade i dlhú trvácnosť, ktorá vám poslúži počas mnohých rokov.

Vďaka pohodlnému ergonomickému tvarovanému sedadlu sa deťom sedí pohodlne a ani po dlhšom čase nie sú unavené. Trojkolka pre deti Disney Autá je bezpečná a stabilná. Dieťa je fixované počas jazdy pomocou bezpečnostného pásu. Počas jazdy sa dajú riadidlá trojkolky vytočiť maximálne v 30° uhle. Praktickým doplnkom, ktorý dieťa plne využije je vyklápacia zadná korba, kde si môže prevážať hračky či čokoľvek iné. Veková vhodnosť detskej trojkolky Smoby je od 15 mesiacov až do 3 rokov alebo do času, kedy je vaše dieťa pripravené na svoj prvý bicykel.

Pedále trojkolky sú protišmykové. Francúzska spoločnosť Smoby je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske kritéria kvality, odolnosti a zároveň majú jedinečný dizajn, ktorý v sebe nesie francúzsku dokonalosť, šarm, a precíznosť. Detská trojkolka Disney Autá spĺňa požiadavky aj najnáročnejšieho zákazníka. Je to krásna a kvalitná trojkolka, ktorá si získa priazeň vás i vašej malej ratolesti. Jazda na detskej trojkolke okrem veľkej zábavy a dobrodružstva pomáha deťom s rozvojom svalstva a pohybovej sústavy, čo priaznivo pôsobí na jeho rast. Rozprávkový motív trojkolky ju oživuje a pekne dopĺňa. Trojkolka je výstavný kus, bez vodiacej tyče.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 15 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery71*50*54,7 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.