Plážový tenis Hľadá sa Nemo Smoby s 2 raketami a loptičkou

Popis produktu

Smoby plážový tenis Hľadá sa Nemo od francúzskeho výrobcu je súprava na plážový tenis pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov. V sete na plážový tenis sa nachádzajú dve rakety a loptička. Rakety na plážový tenis sú vyrobené z pevného a ľahkého plastu a majú špeciálne navrhnutú protišmykovú rúčku, vďaka ktorej je možný pevný úchop bez toho, aby sa raketa vyšmykla. Loptička sa dobre odráža a vďaka jej farbe ju ľahko nájdete aj keď sa pri hre niekde odkotúľa. Set na plážový tenis má žiarivú žltú farbu a motív z peknej detskej animovanej rozprávky Hľadá sa Nemo (Finding Nemo).

Plážový tenis je relatívne nový šport a ide o kombináciu tenisu, plážového volejbalu a bedmintonu. Môže sa hrať na ihrisku na plážový volejbal so sieťou, ale aj bez siete kdekoľvek v prírode. Oficiálne pravidlá hry priamo vychádzajú z tenisu - dvaja (alebo štyria) hráči hrajú oproti sebe, každý má vyhradený svoj priestor a cieľom je streliť loptičku na súperovu stranu hracej plochy tak, aby ju nestihol odraziť. Plážový tenis sa hrá na dva víťazné sety, bodovanie je ako v tenise. Neoficiálne pravidlá hry sú akékoľvek, aké vás budú baviť.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných hračiek pre deti, ktoré sú obľúbené po celom svete. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Upútajú každé dieťa a tento plážový tenis je výborná hračka pre aktívne deti, ktoré majú rady šport a zábavu. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery23*37*2,3 cm
Hmotnosť0,46 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.