Sušička na riad 100 % Chef Écoiffier stredná s doplnkami červená od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier sušička riadu 100% Chef je krásna hračka vhodná pre dievčatá od 18 mesiacov, s bodkovaným motívom. Sušička pre deti pôsobí veľmi realisticky, jej rozmery sú 34*21*10 cm. Je to pekný darček pre každé malé dievčatko, ktoré rado pomáha mamičke v kuchyni. Detská sušička riadu má zaujímavý dizajn, je vyrobená z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí.

Detská sušička riadu je zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale má aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne a to práve vďaka takýmto hračkám. Ďalej sa prostredníctvom detskej sušičky rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré sa rady starajú o svojich milovaných. Umývanie a sušenie riadu už nikdy nebude nudná a fádna činnosť.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery34*21*10 cm
Rozmery balenia34*21*10 cm
Celková dĺžka34 cm
Hmotnosť0,37 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.