Sušička riadu Dohány žltá/červená

Popis produktu

Dohány detská sušička na riad je krásny a ideálny doplnok do každej detskej kuchynky. Detská súprava s riadmi je vhodná pre všetky detičky, ktoré radi pomáhajú pri umývaní a odkladaní riadu a chcú mať vlastný set s riadmi aj so sušičkou. Set s riadmi a s odkvapkávačom na riad je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a ktoré dlho vydržia. Detská sušička na riad obsahuje detské riadiky, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Doplnky sú takmer na nerozoznanie od originálov. 

Detská sušička na riad aj s doplnkami dodržujú prísne európske štandardy bezpečnosti a certifikáty kvality hračiek. Detská sušička na riad s doplnkami je vhodná hlavne pre dievčatká od 2 rokov. Spoločnosť Dohány je kvalitný európsky výrobca hračiek pre vaše detičky Detská sušička na riad je prevedená v červenej alebo žltej farbe a krásne ladí so zvyškom doplnkom. Je vyrobená z kvalitného materiálu, je pevná a naukladané riadiky z nej nepadajú. Sušička na riad pre deti má obdĺžnikový tvar a obsahuje niekoľko priehradiek, do ktorých môžu detičky ukladať umytý riad. 

Doplnky k detskej sušičke na riad tvorí sada detských riadikov, ktorá obsahuje tanieriky, roztomilé šálky s uškom, sada príborov, ktorú tvoria vidličky, nožíky a malé lyžičky. Súčasťou detského setu s riadmi a sušičkou sú aj hrnce s pokrievkou a rôzne varešky. Všetky doplnky spolu krásne ladia a vytvárajú príjemnú a veselú farebnú kombináciu. Detská sušička riadu je vhodným doplnkom do kuchyne a dá sa pohodlne umiestniť na kuchynskú linku k drezu. Spoločným umývaním riadu budujete už od malička u vašich ratolestí zmysel pre poriadok a čistotu.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodMaďarsko
Rozmery32x25x10 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.