Sušička na riad 100% Chef Écoiffier s 39 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská sušička na riad 100% Chef je krásny a ideálny doplnok do každej detskej kuchynky. Detská súprava s riadmi je vhodná pre všetky detičky, ktoré radi pomáhajú pri umývaní a odkladaní riadu a chcú mať vlastný set s riadmi aj so sušičkou. Set s riadmi a s odkvapkávačom na riad je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a ktoré dlho vydržia. Detská sušička na riad obsahuje aj 39 doplnkov, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Doplnky sú veľmi moderné a sú takmer na nerozoznanie od originálov. 

Francúzska spoločnosť Écoiffier je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré vaše malé ratolesti určite potešia. Detská sušička na riad aj s doplnkami dodržujú európske štandardy bezpečnosti a certifikáty kvality hračiek. Rozmery sušičky na riad aj s doplnkami pre deti sú 35*45*22 cm. Detská sušička na riad s doplnkami je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacovDetská sušička na riad má elegantnú striebornú farbu a krásne ladí so zvyškom doplnkom. Detská sušička riadu je vhodným doplnkom do kuchyne a dá sa pohodlne umiestniť na kuchynskú linku k drezu. Vďaka spoločnému umývaniu riadu vytvárate u detí odmalička zmysel pre poriadok a čistotu.

Doplnky k detskej sušičke na riad tvorí sada detských riadikov, ktorá obsahuje 4 zelené tanieriky, ktoré majú moderný štvorcový tvar, 4 červené poháriky bez uška, 4 šálky v zelenej farbe aj s malým tanierikom pod šálku, sada príborov v striebornej farbe, ktorú tvoria 4 vidličky, 4 nožíky a 4 malé lyžičky. Súčasťou detského setu s riadmi a sušičkou je aj červený hrniec so zelenou pokrievkou, krásny červený čajník, malá zelená cukornička, malá nádobka na čaj alebo bylinky a fľaštička s čokoládovou polevou a šľahačkou. Všetky doplnky spolu krásne ladia a vytvárajú príjemnú farebnú kombináciu. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery35*45*22 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,60 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.