Sušička riadu 100% Chef Écoiffier veľká s 45 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská sušička na riad 100% Chef je krásny a ideálny doplnok do každej detskej kuchynky. Detská súprava s riadmi je vhodná pre všetky detičky, ktoré radi pomáhajú pri umývaní a odkladaní riadu a chcú mať vlastný set s riadmi aj so sušičkou. Set s riadmi a s odkvapkávačom na riad je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a ktoré dlho vydržia. Detská sušička na riad obsahuje až 45 krásnych doplnkov, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Francúzsky výrobca Écoiffier je zárukou výroby kvalitných hračiek pre vaše malé ratolesti. 

Detská sušička na riad aj s doplnkami dodržujú prísne európske štandardy bezpečnosti a certifikáty kvality hračiek. Rozmery sušičky na riad aj s doplnkami pre deti sú 44*31*14 cm. Detská sušička na riad s doplnkami je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov. Vďaka spoločnému umývaniu riadu vytvárate u detí odmalička zmysel pre poriadok a čistotu. Detská sušička na riad má elegantnú striebornú farbu a krásne ladí so zvyškom doplnkom. Je vyrobená z kvalitného materiálu, je pevná a naukladané riadiky z nej nepadajú. Sušička na riad pre deti má obdĺžnikový tvar a množstvo priehradok, do ktorých môžu detičky ukladať umytý riad. 

Doplnky k detskej sušičke na riad tvorí sada detských riadikov, ktorá obsahuje 4 zelené tanieriky, ktoré majú moderný štvorcový tvar, 4 malé biele tanieriky, 4 červené poháriky bez uška, 4 šálky v zelenej farbe, sada príborov v červenej farbe, ktorú tvoria 4 vidličky, 4 nožíky a 4 malé lyžičky. Súčasťou detského setu s riadmi a sušičkou sú aj 3 hrnce rôznej veľkosti a farby, krásny červený čajník, malá zelená cukornička, čierny plech na pečenie a zelená sada, ktorá obsahuje nôž, obracačku, veľkú vidličku na mäso a naberačku. K detskému setu s riadmi a odkvapkávačom je pribalený aj prostriedok na umývanie riadu v krabičke. Všetky doplnky spolu krásne ladia a vytvárajú príjemnú farebnú kombináciu. Detský set s riadmi je zabalený v krabici.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery44*31*14 cm
Rozmery balenia80*40*47 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,09 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.