Sušička na riad Bubble Cook Écoiffier s doplnkami červená od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská sušička na riad Bubble Cook je krásny a ideálny doplnok do každej detskej kuchynkyDetská súprava s riadmi je vhodná pre všetky detičky, ktoré radi pomáhajú pri umývaní a odkladaní riadu a chcú mať vlastný set s riadmi aj so sušičkou. Set s riadmi a s odkvapkávačom na riad je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a ktoré dlho vydržia. Detská sušička na riad obsahuje detské riadiky, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Doplnky sú veľmi moderné a sú takmer na nerozoznanie od originálov. 

Francúzsky výrobca Écoiffier je zárukou výroby kvalitných hračiek pre vaše malé ratolesti. Detská sušička na riad aj s doplnkami dodržujú prísne európske štandardy bezpečnosti a certifikáty kvality hračiek. Rozmery sušičky na riad aj s doplnkami pre deti sú 30*28*14 cm. Detská sušička na riad s doplnkami je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov. Detská sušička na riad Bubble Cook má krásnu dievčenskú červenú farbu a krásne ladí so zvyškom doplnkom. Je vyrobená z kvalitného materiálu, je pevná a naukladané riadiky z nej nepadajú. Sušička na riad pre deti má obdĺžnikový tvar a obsahuje niekoľko priehradok, do ktorých môžu detičky ukladať umytý riad. 

Doplnky k detskej sušičke na riad tvorí sada detských riadikov, ktorá obsahuje 4 veľké zelené tanieriky, 4 malé fialové tanieriky, 4 ružové poháriky bez uška, 4 malé mištičky oranžovej farby, sada príborov v oranžovej farbe, ktorú tvoria 4 vidličky, 4 nožíky a 4 malé lyžičky. Súčasťou detského setu s riadmi a sušičkou je aj ružový hrniec s pokrievkou, panvica a oranžové sito. Všetky doplnky spolu krásne ladia a vytvárajú príjemnú a veselú farebnú kombináciu. Detská sušička riadu je vhodným doplnkom do kuchyne a dá sa pohodlne umiestniť na kuchynskú linku k drezu. Spoločným umývaním riadu budujete už od malička u vašich ratolestí zmysel pre poriadok a čistotu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*28*14 cm
Rozmery balenia60*50*40 cm
Hmotnosť0,64 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.