Sušička na riad Cheef Cook Écoiffier malá s doplnkami červená od 18 mes

Popis produktu

Écoiffierr detská sušička na riad Cheef Cook je krásny a ideálny doplnok do každej detskej kuchynky. Detská súprava s riadmi je vhodná pre všetky detičky, ktoré radi pomáhajú pri umývaní a odkladaní riadu a chcú mať vlastný set s riadmi aj so sušičkou. Set s riadmi a s odkvapkávačom na riad je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a ktoré dlho vydržia. Detská sušička na riad obsahuje detské riady, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Doplnky sú veľmi moderné a sú takmer na nerozoznanie od originálov. 

Francúzska spoločnosť Écoiffier je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré vaše malé ratolesti určite potešia. Detská sušička na riad aj s doplnkami dodržujú prísne európske štandardy bezpečnosti a certifikáty kvality hračiek. Rozmery sušičky na riad aj s doplnkami pre deti sú 25*19*10 cm. Sušička na riad s doplnkami je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov. Detská sušička na riad Cheef Cook má sýtu červenú farbu a krásne ladí so zvyškom doplnkom. Je vyrobená z kvalitného materiálu, je pevná a naukladané riadiky z nej nepadajú. Sušička na riad pre deti má obdĺžnikový tvar a priehradky, do ktorých môžu detičky ukladať umytý riad. 

Doplnky k detskej sušičke na riad tvorí sada detských riadikov, ktorá obsahuje 2 veľké biele tanieriky, 2 malé červené tanieriky, 2 zelené poháriky bez uška, 2 šálky v bielej farbe, sada príborov v striebornej farbe, ktorú tvoria 2 vidličky, 2 nožíky a 2 malé lyžičky. Súčasťou detského setu s riadmi a sušičkou je aj krásny zelený hrniec s pokrievkou, panvica a zelená misa. Všetky doplnky spolu krásne ladia a vytvárajú príjemnú farebnú kombináciu. Detská sušička riadu je vhodným doplnkom do kuchyne a dá sa pohodlne umiestniť na kuchynskú linku k drezu. Zapojením vášho dieťatka do umývania a odkladania riadu v ňom už od malička vytvárate zmysel pre poriadok a čistotu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25*19*10 cm
Rozmery balenia50*30*40 cm
Hmotnosť0,25 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.