Štvorkolka Quad Ralley Fille Smoby elektronická ružová od 24 mes

Popis produktu

Smoby detská elektronická štvorkolka Quad Ralley Fille funguje na batérie. Vzhľadom pripomína realistickú športovú štvorkolku s peknými nápismi a nálepkami motýlikov. Je vhodná pre deti od 2 rokov. Dieťa ovláda smer jazdy pomocou riadidiel. Naštartuje ju tlačidlom, ktoré sa nachádza na pravej strane. Štvorkolka má robustný a príťažlivý vzhľad, a každé dieťa miluje jazdu na nej. Rozmery detskej štvorkolky Smoby sú 83 cm dĺžka, 46 cm šírka a 55 cm výška. Po naštartovaní detskej štvorkolky sa pomaly začína posúvať a dokáže vyvinúť rýchlosť 5 km/h. Je to primeraná rýchlosť, ktorú dokážu zvládnuť už deti od 2 rokov. Batéria má 6V a pri plynulom chode vydrží 2 hodiny. V prípade potreby sa dajú dokúpiť ďalšie náhradné batérie a tak sa jazda môže jednoducho predĺžiť.

Je to krásna štvorkolka pre každé dieťa, ktoré sa rado vozí. Náhon je na zadných kolesách. Kolesá sú vyrobené z tichého plastu čo zaručuje úžasný pocit z jazdy. Štvorkolka pre deti Quad Ralley Fille je stabilná a bezpečná vďaka pevnej konštrukcii a kvalitným kolesám, ktoré dobre sedia na ceste. Má ergonomické, pohodlné sedadlo a riadidlá, ktoré zaručujú príjemnú jazdu, pri ktorej nebude dieťa ani po dlhšej jazde unavené. Výška sedacej plochy je 35 cm od zeme. Bezpečnosť štvorkolky je zaručená aj vďaka pevným a odolným plastovým materiálom, z ktorých je vyrobená. Štvorkolka má nosnosť 30 kg.

Farebné prevedenie v krásnej ružovej a čiernej farbe v kombinácii s kontrastnou bielou pôsobí dynamicky a športové nápisy dodávajú štvorkolke jedinečný športový dizajn. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek a doplnkov, najvyššej kvality. Produkty Smoby sú držiteľmi certifikátu kvality a to je zárukou dlhoročnej spoľahlivosti a jedinečného prevedenia. S touto štvorkolkou zažije vaše dieťa množstvo krásnych chvíľ strávených jazdou a hrou so svojimi kamarátmi. Je to úžasná hračka určená hlavne pre dievčatká. Batéria sa nabíja prostredníctvom adaptéra priloženého v balení.

Vlastnosti 

  • krásna ružovo-čierna farba
  • príťažlivý vzhľad pre dievča
  • vhodná pre deti od 2 rokov
  • 83 cm dĺžka, 46 cm šírka, 55 cm výška
  • rýchlosť 5 km/h
  • 6 V batéria, vydrží 2 hodiny
  • náhon na zadných kolesách
  • pohodlné sedadlo
  • nosnosť 30 kg
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery83*46*55 cm
Rozmery balenia77*48*46 cm
Výška sedacej plochy35 cm
Celková dĺžka83 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,65 kg
Nosnosť30 kg
Note6V, 5 km / 1 hour
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.