Štvorkolka Quad Fille Smoby elektronická ružová od 24 mes

Popis produktu

Smoby detská elektronická štvorkolka Quad Fille funguje na batérie. Vzhľadom pripomína realistickú športovú štvorkolku s nápismi a nálepkami kvetiniek. Je vhodná pre dievčatá od 2 rokov. Dieťa ovláda smer jazdy pomocou riadidiel. Naštartuje ju tlačidlom, ktoré sa nachádza na pravej strane. Štvorkolka má robustný a príťažlivý vzhľad, každé dieťa miluje jazdu na nej. Rozmery detskej štvorkolky Smoby sú 83 cm dĺžka, 46 cm šírka a 55 cm výška. Po naštartovaní detskej štvorkolky sa pomaly začína posúvať a dokáže vyvinúť rýchlosť 5 km/h. Je to primeraná rýchlosť, ktorú dokážu zvládnuť už deti od 2 rokov. Batéria má 6V a pri plynulom chode vydrží 2 hodiny. V prípade potreby sa dajú dokúpiť ďalšie náhradné batérie a tak sa jazda môže jednoducho predĺžiť.

Je to krásna štvorkolka pre každé dieťa, ktoré sa rado vozí. Náhon je na zadných kolesách. Kolesá sú z tichého plastu, čo zaručuje úžasný pocit z jazdy. Štvorkolka pre deti Quad Fille je stabilná a bezpečná vďaka pevnej kovovej konštrukcii a kvalitným kolesám, ktoré dobre sedia na ceste. Má ergonomické, pohodlné sedadlo a riadidlá, ktoré zaručujú príjemnú jazdu, pri ktorej nebude dieťa ani po dlhšej jazde unavené. Výška sedacej plochy je 35 cm od zeme. Bezpečnosť štvorkolky je zaručená aj vďaka pevným a odolným plastovým materiálom, z ktorých je vyrobená. Štvorkolka má nosnosť 30 kg.

Farebné prevedenie v krásnej ružovej a čiernej farbe v kombinácii s kontrastnou bielou pôsobí dynamicky. Krásne nálepky kvetiniek dodávajú štvorkolke jedinečný dievčenský dizajn. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek a doplnkov, najvyššej kvality. Produkty Smoby sú držiteľmi certifikátu kvality a to je zárukou dlhoročnej spoľahlivosti a jedinečného prevedenia. S touto štvorkolkou zažije vaše dieťa množstvo krásnych chvíľ strávených jazdou a hrou so svojimi kamarátmi. Je to úžasná hračka pre každé dievčatko, ktoré sa rado vozí. Batéria sa nabíja prostredníctvom adaptéra priloženého v balení.

Vlastnosti

  • príťažlivý vzhľad
  • krásna ružová farba
  • jedinečný dievčenský dizajn
  • vhodná pre deti od 2 rokov
  • 6V batéria, ktorá vydrží 2 hodiny
  • kvalitné gumené kolesá
  • pohodlné sedadlo
  • nosnosť 30 kg 
  • kompaktné rozmery
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery83*46*55 cm
Rozmery balenia77*48*45 cm
Výška sedacej plochy35 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť11,15 kg
Nosnosť30 kg
Note6V , 5 km/1 hour
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.