Štvorkolka X Power Girl Smoby elektronická ružová

Popis produktu

Smoby detská elektronická štvorkolka X Power Girl funguje na batérie. Vzhľadom pripomína realistickú športovú štvorkolku s nápismi a nálepkami. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Dieťa ovláda smer jazdy pomocou riadidiel. Naštartuje ju tlačidlom, ktoré sa nachádza na pravej strane. Štvorkolka má robustný a príťažlivý vzhľad, každé dieťa miluje jazdu na nej. Rozmery detskej štvorkolky Smoby sú 96 cm dĺžka, 50 cm šírka a 63 cm výška. Po naštartovaní detskej štvorkolky sa pomaly začína posúvať a dokáže vyvinúť rýchlosť 5 km/h. Je to primeraná rýchlosť, ktorú dokážu zvládnuť už deti od 3 rokov. Batéria má 6 V a pri plynulom chode vydrží 2 hodiny. V prípade potreby sa dajú dokúpiť ďalšie náhradné batérie, a tak sa jazda môže jednoducho predĺžiť.

Je to krásna štvorkolka pre každé dieťa, ktoré sa rado vozí. Náhon je na zadných kolesách. Priemer jednotlivých kolies štvorkolky je rozdielny. Predné kolesá sú širšie ako zadné. Sú kvalitné a plastové, čo zaručuje úžasný pocit z jazdy. Štvorkolka pre deti X Power Girl je stabilná a bezpečná vďaka pevnej kovovej konštrukcii a kvalitným kolesám, ktoré dobre sedia na ceste. Má ergonomické, pohodlné sedadlo a riadidlá, ktoré zaručujú príjemnú jazdu, pri ktorej nebude dieťa ani po dlhšej jazde unavené. Výška sedacej plochy je 38 cm od zeme, šírka pedálov je 12 cm. Bezpečnosť štvorkolky je zaručená aj vďaka pevným a odolným plastovým materiálom, z ktorých je vyrobená. Štvorkolka má nosnosť 30 kg.

Farebné prevedenie v  ružovej a čiernej farbe v kombinácii s kontrastnou bielou pôsobí dynamicky a športové nápisy dodávajú štvorkolke jedinečný športový dizajn. V zadnej časti štvorkolky za sedadlom sú plastové krídla. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek a doplnkov, najvyššej kvality. Produkty Smoby sú držiteľmi certifikátu kvality a to je zárukou dlhoročnej spoľahlivosti a jedinečného prevedenia. S touto štvorkolkou zažije vaše dieťa množstvo krásnych chvíľ strávených jazdou a hrou so svojimi kamarátmi. Je to úžasná hračka pre každé dievčatko, ktoré sa rado vozí. Batéria sa nabíja prostredníctvom adaptéra priloženého v balení.

Vlastnosti

 • krásna ružovo-čierna farba
 • príťažlivý vzhľad
 • jedinečný dievčenský vzhľad
 • vhodná pre deti od 3 rokov
 • 96 cm dĺžka, 50 cm šírka, 63 cm výška
 • rýchlosť 5 km/h
 • 6 V batéria, vydrží 2 hodiny
 • náhon na zadných kolesách
 • pohodlné sedadlo
 • nosnosť 30 kg
 • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery96*50*63 cm
Rozmery balenia80*50*51 cm
Výška sedacej plochy38 cm
Celková dĺžka96 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,74 kg
Nosnosť30 kg
Note6V, 5km/1 hod
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.