Štvorkolka X Power Black Smoby elektronická, pochromovaná čierna

Popis produktu

Smoby detská elektronická štvorkolka X Power Black funguje na batérie. Vzhľadom pripomína realistickú športovú štvorkolku s nápismi a nálepkami. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Dieťa ovláda smer jazdy pomocou riadidiel. Naštartuje ju tlačidlom, ktoré sa nachádza na pravej strane. Štvorkolka má robustný a príťažlivý vzhľad, a každé dieťa miluje jazdu na nej. Rozmery detskej štvorkolky Smoby  96 cm dĺžka, 50 cm šírka a 63 cm výška. Po naštartovaní detskej štvorkolky sa pomaly začína posúvať a dokáže vyvinúť rýchlosť 5 km/h. Je to primeraná rýchlosť, ktorú dokážu zvládnuť už deti od 3 rokov. Batéria má 6 V a pri plynulom chode vydrží 2 hodiny. V prípade potreby sa dajú dokúpiť ďalšie náhradné batérie a tak sa jazda môže jednoducho predĺžiť.

Je to krásna štvorkolka pre každé dieťa, ktoré sa rado vozí. Náhon je na zadných kolesách. Priemer jednotlivých kolies štvorkolky je rozdielny. Predné kolesá sú širšie ako zadné. Kolesá sú vyrobené z kvalitného plastu, čo zaručuje úžasný pocit z jazdy. Štvorkolka pre deti X Power Black je stabilná a bezpečná vďaka pevnej konštrukcii a kvalitným kolesám, ktoré dobre sedia na ceste. Má ergonomické, pohodlné sedadlo a riadidlá, ktoré zaručujú príjemnú jazdu, pri ktorej nebude dieťa ani po dlhšej jazde unavené. Výška sedacej plochy je 38 cm od zeme. Šírka pedálu je 12 cm. Štvorkolka má nosnosť 30 kg.

Bezpečnosť štvorkolky je zaručená aj vďaka pevným a odolným plastovým materiálom, z ktorých je vyrobená. Je to krásna štvorkolka pre malé dieťa, má nádhernú čiernu farbu a v kombinácii s pochrómovanými lesklými časťami je prenádherná. Dynamickosť jej dáva divoký výraz s ohnivočervenými jemnými pásikmi. Reflektor je na batérie a svieti. V zadnej časti štvorkolky za sedadlom sú plastové krídla. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek a doplnkov, najvyššej kvality. Produkty Smoby sú držiteľmi certifikátu kvality a to je zárukou dlhoročnej spoľahlivosti a jedinečného prevedenia. S touto štvorkolkou zažije vaše dieťa množstvo krásnych chvíľ strávených jazdou a hrou so svojimi kamarátmi. Batéria sa nabíja prostredníctvom adaptéra priloženého v balení.

Vlastnosti

 • krásna čierna pochromovaná štvorkolka
 • príťažlivý vzhľad
 • vhodná pre chlapca
 • určená pre deti od 3 rokov
 • 96 cm dĺžka, 50 cm šírka, 63 cm výška
 • rýchlosť 5 km/h
 • 6 V batéria, vydrží 2 hodiny
 • náhon na zadných kolesách
 • pohodlné sedadlo
 • nosnosť 30 kg
 • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery96*50*63 cm
Rozmery balenia80*50*51 cm
Výška sedacej plochy38 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,74 kg
Nosnosť30 kg
Note6V, 5km / 1hod
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.