Jedálenská stolička pre 42 cm bábiku Hello Kitty Smoby od 18 mes

Popis produktu

Vysoká stolička Hello Kitty na kŕmenie bábiky je pekný doplnok na hru s bábikou pre deti od 18 mesiacov. Jedálenská stolička je vysoká 69 cm, je vhodná pre bábiky s veľkosťou 42 cm. Je prevedená vo farebnej kombinácii svetloružovej farby, s peknou bielou, doplnená obrázkami mačičky Hello Kitty, ktorá je u detí veľmi obľúbenou. Na textilnej opierke je pekná ružová textúra s bielymi bodkami. K jedálenskej stoličke sú dodávané aj doplnky, a to tanierik s lyžičkou na kŕmenie v tvare srdiečka. Vysoká opierka stoličky zabezpečuje, že bábika nespadne. Opierka pre bábiku je vyrobená z príjemnej tkaniny s pekným motívom. Svojim prevedením pripomína realistickú stoličku na kŕmenie.

Stolička Smoby Hello Kitty na kŕmenie bábiky je vyrobená z pevného a kvalitného plastu, s jemnými oblými tvarmi. Stolička má vysokú opierku. Pod sedadlom je úložný priestor na riad alebo šatôčky pre bábiku. Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby má dlhoročnú tradíciu vo výrobe detských hračiek. Je lídrom na trhu, a hračky sú vyrobené zo zdravotne nezávadného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality.

Je to krásna a jedinečná hračka svojho druhu, ktorá zaručí vašej malej princeznej dlhé hodiny strávené hrou so svojou obľúbenou bábikou. Hra s bábikou rozvíja detskú fantáziu. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Rozmery jedálenskej stoličky pre bábiku sú 33*69*46 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69 cm vyska
Celková výška69 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.