Stavebnica Zámok pre princeznú Cardboard Worlds Janod so 16 doplnkami od 4 rokov

Popis produktu

Janod detská stavebnica Zámok pre princeznú Cardboard Worlds je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti. Zámocký park je vytvorený systémom puzzle, má 16 dielov a dieťa si môže postaviť záhradu podľa svojej fantázie - výberom z niekoľkých variant. Stavebnica je uložená v krásnej dekoračnejkrabici ktorá predstavuje zámok princeznej. Zámok ako aj park sú vyrobené z kvalitného puzzle materiálu, takže dievčatko sa s nimi môže hrať celé roky. Hračka poskytne vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíjajú fantáziu a manuálne zručnosti detí. V súprave sa nachádza 7 drevených postavičiek, deti medzi nimi nájdu koníky, kočiar, princa a princeznú a dvorné dámy. Ostatné doplnky stavebnice sú z puzzle, ktoré sa dajú sa skladať.

Stavebnica zámok je vhodná pre detičky od 4 - 8 rokov. Povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové. Drevená hračka značky Janod je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Víziou tejto francúzskej značky je používanie materiálov s certifikátom FSC. Certifikát FSC označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, pričom je zachovaná biodiverzita, ekológia a obnoviteľnosť zdrojov. Drevo je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné.

Značka Janod píše svoju históriu už od roku 1970 a ponúka širokú paletu prvotriednych hračiek z dreva. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Hračky Janod sú robustné, stabilné a pevné. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou s budú hrať aj ďalšie generácie. Výrobky neustále podstupujú inovácie, aby napĺňali moderné trendy. Za kvalitou Janod stoja aj medzinárodné ocenenia ako PAL Awards za hračky podporujúce rozvoj reči či zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú deti, rodičia a pedagógovia.

Vlastnosti

  • kvalitne opracovaný drevený materiál a puzzle kartón
  • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
  • rozmery rozloženého: 54*27*28 cm
  • rozmery škatule: 41,5*12*28 cm
  • v súprave 16dielov
  • vhodná pre deti od 4 - 8 rokov
  • pestrofarebné prevedenie
  • čistenie vlhkou handričkou
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery54*27*28 cm
Celková výška28 cm
Dieliky puzzle16
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.