Stavebnica Vláčik s vozňami a kockami Abrick Écoiffier s IML potlačou 65 dielov od 18 mes

Popis produktu

Veselý farebný vláčik privezie vašim deťom veľa zábavy! Detská stavebnica Abrick - vláčik s troma vozňami a s kockami s potlačou čísel. Jednotlivé kocky tejto stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu a majú na sebe špeciálnu potlač, vytlačenú technológiou IML. Využitie tejto technológie zaručuje, že potlač sa ani po dlhšej dobe používania neošúcha a obrázky vyzerajú stále ako nové.

Vláčik je s kolieskami, môže sa používať na akejkoľvek podlahe. Súprava má 65 dielikov bez ostrých hrán, vrátane panáčika - opravára a psíka. Detský vláčik má rozmery 47*15*20 cm. Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb, čísel a pod. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*15*20 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,79 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.