Stavebnica Rýchle autá - stavbárske autíčka Abrick Écoiffier 3 autá 67 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - stavenisko so žeriavom je určená pre všetkých malých stavbárov či inžinierov! Stavenisko obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Stavebnica obsahuje bager, nákladné auto, zhŕňač, žeriav, dopravné značky, materiál a mnohé iné doplnky. 67 farebných dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick.

Dieliky sa ľahko skladajú a zároveň ľahko rozkladajú. Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Rozmery stavebnice sú 60*40*27 cm. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*40*27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Hmotnosť0,76 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.