Stavebnica Pirátska loď Abrick Écoiffier 30 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - pirátska loď je určená pre všetkých malých pirátov či námorníkov! Pirátska loď obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Veľkú, krásnu a plne vybavenú pirátsku loď s delami, plachtami, kotvou, núdzovým člnom, papagájom a mnohými inými, dvoch pirátov, pirátsky poklad, malý ostrov pokladov a mnohé iné. 30 farebných dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Dieliky pirátskej lode sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.