Stavebnica Pirátska loď Abrick Écoiffier 30 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - pirátska loď je určená pre všetkých malých pirátov či námorníkov! Pirátska loď obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Veľkú, krásnu a plne vybavenú pirátsku loď s delami, plachtami, kotvou, núdzovým člnom, papagájom a mnohými inými, dvoch pirátov, pirátsky poklad, malý ostrov pokladov a mnohé iné. 30 farebných dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Dieliky pirátskej lode sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné