Stavebnica Pirátska loď s pokladom Abrick Écoiffier 29 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - pirátska loď je určená pre všetkých malých pirátov či námorníkov! Pirátska loď obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Veľkú, krásnu a plne vybavenú pirátsku loď s vyhliadkou, delami, plachtami, núdzovým člnom, papagájom a mnohými inými, dvoch pirátov, pirátsky poklad a podobne. 29 dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick.

Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 48,5*19*35 cm. Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Magnetky Doprava
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*19*35 cm
Rozmery balenia59*40*52 cm
Hmotnosť0,98 kg
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha