Výrobca: BIG Kategória: PlayBIG stavebnice ako lego Kód: B57079
73,99 €
47,99
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

BIG stavebnica PlayBIG Bloxx Peppa Pig na železničnej stanici je nádherná hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozprávkový motív prasiatka menom Peppa a celej jeho rodinky (Georg, mamička Pig a ocko Pig), ktorá najmenšie deti zabáva v televízii už niekoľko rokov, zaručí, že túto rozprávkovú skladačku bude milovať každý malý chlapček aj dievčatko. Z kúskov skladačky sa dá postaviť železničná stanica spolu s vláčikom a železničnou traťou, z ktorej sa Peppova rodina môže vydať na vzrušujúce cesty, deti si môžu vymyslieť vlastné originálne príbehy s prasiatkom. Stavebnica pre deti poskytuje veľa možností na stavanie a vymýšľanie každému dieťatku. Najlepšie na detskej stavebnici BIG je to, že je kompatibilná s kockami Lego, teda vaše deti si ich môžu skombinovať a postaviť ešte väčšie, ešte lepšie domčeky, ešte krajšie a zaujímavejšie hrady, zámky alebo čokoľvek, čo ich napadne. Má 95 dielikov. Sú v nej 4 figúrky.

Detské stavebnice Lego či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Zakúpte teda túto úžasnú pestrofarebnú rozprávkovú skladačku svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá presne ako v prvý deň. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery70*58*21 cm
Rozmery balenia53*60*50
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,4 kg
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...