Stavebnica Peppa Pig na záhrade PlayBIG Bloxx BIG 41 dielov a 2 figúrky od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Stavebnica PlayBIG Bloxx Peppa Pig je fantastická hračka, ktorá je vhodná pre deti od 1,5 až do 5 rokov. Rozprávkový motív prasiatka Peppa a celej jeho rodinky (Georg, mamička Pig a ocko Pig) zabáva najmenšie deti už niekoľko rokov. Zaručí, že túto rozprávkovú skladačku bude milovať každý malý chlapček aj dievčatko. Z kúskov skladačky sa dá postaviť záhradný domček so záhradou, v ktorej Peppe pomáha jej ocko Pig. Deti sa pri skladaní tejto stavebnice veľa naučia o záhradných prácach a zároveň sa skvele zabavia so svojou obľúbenou postavičkou. Najlepšie na detskej stavebnici BIG je to, že je kompatibilná s kockami Lego. Stavebnica má 41 dielikov a v balení nájdete aj 2 figúrky.

Detské stavebnice Lego či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťa uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Zakúpte teda túto úžasnú pestrofarebnú rozprávkovú skladačku svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Jeho symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je dlho krásna a žiarivá ako v prvý deň. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery27*21*17 cm
Rozmery balenia58*37*49 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,5 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.