Stavebnica Peppa Pig v obchode s ovocím PlayBIG v 25 dielov a 1 figúrka od 1,5-5 rokov

Popis produktu

Detská stavebnica PlayBIG Bloxx Peppa Pig je úžasná hračka, ktorá je vhodná pre deti už od 1,5 roka do 5 rokov. Rozprávkový motív prasiatka Peppa a celej jeho rodinky (Georg, mamička Pig a ocko Pig) zabáva najmenšie deti už niekoľko rokov. Zaručí, že túto rozprávkovú skladačku bude milovať každý malý chlapček aj dievčatko. Z kúskov skladačky si deti postavia malinký obchod s ovocím, kde Peppa pracuje. Stavebnica pre deti poskytuje veľa možností na stavanie a vymýšľanie každému dieťatku. Najlepšie na detskej stavebnici BIG je to, že je kompatibilná s kockami Lego. Vaše deti si ich môžu skombinovať a stavať všelijaké umelecké diela, ktoré v sebe budú skrývať veľa zaujímavých rozprávkových príbehov. Stavebnica má 25 dielikov a 1 figúrku prasiatka.

Detské stavebnice Lego či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťa uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Jeho symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je dlho krásna a žiarivá ako v prvý deň. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery25*18*13 cm
Rozmery balenia22*27*35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,3 kg
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné