Stavebnica City 1 - parkovací dom Abrick Écoiffier s 2 autami od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica parkovací dom City 1 Abrick Écoiffier je pekná hračka vhodná pre chlapcov od 18 mesiacovChlapčenská stavebnica prichádza v balení s pretekárskym autíčkom a odťahovačom. Je ľahká, jednoducho sa skladá a pritom poskytuje toľko možností na zábavu. S usmievavými dopravnými prostriedkami sa deti pekne zahrajú v parkovacom dome pre autíčka, ktorý má strmé cesty pre rýchlu jazdu. Parkovací dom pre autíčka vyzerá ako naozajstné parkovisko pre autá, súčasťou je spúšťacia rampa, rôzne dopravné značky, benzínová pumpa a obrázok autoservisu. Chlapci sa s touto hračkou zabavia dlhé hodiny, pretože poskytuje mnoho možností na hry, dajú sa v nej použiť aj iné autíčka, aby bola hra ešte vzrušujúcejšia. Stavebnica pre chlapcov má zaujímavý a jedinečný dizajn. Je to nadčasová hračka, ktorú si zaručene obľúbi každý chlapec.

Stavebnice pre deti sú veselá hračka, s ktorou sa deti zabavia dlhý čas a nikdy ich neomrzí, ale majú obrovský význam pri fyzickom aj mentálnom vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké stavby a vymýšľa si k nim príbehy, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Ak teda zakúpite túto pestrofarebnú skladačku svojim malým výmyselníkom, postaráte sa o to, aby sa nikdy nenudili a pri tom hravým spôsobom rozvíjali.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*24*32 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.