Stavebnica Maxi Abrick vo vozíku Écoiffier veľké kocky ružová 40 dielov od 12 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Maxi Abrick Écoiffier v ružovom vozíku na kolieskach  je pekná hračka vhodná pre všetky dievčatká od 12 mesiacov. Stavebnica je tvorená 40 veľkými kockami v praktickom ružovom vozíku, ktorého vrchnák v zelenej farbe poslúži zároveň ako podložka na skladanie. Kocky zo stavebnice Maxi Abrick majú jemné pastelové farby, sú rôznych veľkostí a dajú sa z nich poskladať všelijaké stavby. S farebnými kockami sa dobre manipuluje, ľahko do seba zapadajú. Vozík na ťahanie s dvoma kolieskami a rukoväťou, ktorý je súčasťou tejto detskej stavebnice, je zárukou toho, že v detskej izbe už nikdy nebude neporiadok kvôli rozhádzanej stavebnici. Rozmery hračky sú: 38*26*28 cm

Tým, že deti plánujú, navrhujú, skladajú a búrajú domčeky, hrady, zámky a bunkre, rozvíja sa ich logické priestorové myslenie. Skúmajú, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Približujú sa svetu dospelých, ktorí si stavajú alebo navrhujú vlastné domčeky. Tiež sa rozvíja aj fantázia a kreativita. Deti si do stavebnice môžu priniesť plyšákov alebo iné hračky a vymýšľať rozprávkové príbehy a dobrodružstvá. Manipuláciou s kockami si posilňujú jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Táto sada detských kociek teda všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju dieťatka a preto nesmie chýbať v izbičke vašej ratolesti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Značka Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky  vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*26*28 cm
Celková výška28 cm
Rozmery balenia60*40*52 cm
Celková dĺžka38 cm
Hmotnosť1,325 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.