Stavebnica Hrad Čierneho rytiera Cardboard puzzle Janod s 9 doplnkami od 4 rokov

Popis produktu

Detská stavebnica Hrad Čierneho rytiera Cardboard puzzle od francúzskej firmy Janod je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti. Okolie hradu je vytvorené systémom puzzle, ktoré má 30 dielov. Stavebnica obsahuje hrad čierneho rytiera, ktorý má padací mostzdvíhaciu bránu. Stavebnica je vytvorená z kvalitného puzzle kartónu a dreva, takže dieťa sa s nimi môže hrať celé roky. Hračky z dreva poskytnú vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíjajú fantáziu a manuálne zručnosti detí. V súprave sa nachádza 9 drevených postavičiek, deti medzi nimi nájdu koníky, rytierov a draka.

Stavebnica hrad čierneho rytiera je vhodná pre detičky od 4 - 8 rokov. Povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové. Drevená hračka je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Víziou značky Janod je používanie materiálov s certifikátom FSC. Certifikát FSC označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, pričom je zachovaná biodiverzita, ekológia a obnoviteľnosť zdrojov. Drevo je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné.

Francúzska značka Janod píše svoju históriu už od roku 1970 a ponúka pestrú paletu prvotriednych hračiek z dreva. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Hračky Janod sú robustné, stabilné a pevné. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou s budú hrať aj ďalšie generácie. Výrobky tejto francúzskej spoločnosti neustále podstupujú inovácie, aby napĺňali moderné trendy. Za kvalitou Janod stoja aj medzinárodné ocenenia ako PAL Awards za hračky podporujúce rozvoj reči či zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú deti, rodičia a pedagógovia.

Vlastnosti

  • kvalitne opracovaný drevený materiál a puzzle kartón
  • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
  • rozmery puzzle: 60 x 60 cm
  • rozmery hradu: 43,5 x 35 x 37 cm
  • v súprave: hrad, 30 puzzle, 9 doplnkov
  • vhodná pre deti od 4 rokov
  • pestrofarebné prevedenie
  • čistenie vlhkou handričkou
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery60*60 cm
Dieliky puzzle30
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.