Stavebnica Abrick - kocky s číslami Écoiffier 31 dielov od 18 mes

Popis produktu

Kocky Abrick 123 sú od známeho francúzskeho výrobcu Écoiffier. Jednotlivé dieliky tejto detskej stavebnice sú odliate z kvalitnej umelej hmoty a sú v krásnom pestrofarebnom prevedení. Detské kocky sú výnimočné tým, že sú na nich obrázky čísloviek, čo môže pomôcť pri prvom učení sa čísel chápaní základných matematických operácií. Kocky pre deti sú uložené v praktickej dóze, takže nezaberú veľa miesta a ľahko sa dajú odložiť.

Na veko dózy sa dajú ukladať dieliky stavebnice pre deti a slúži tak ako základy pre budúce stavby. V balení je 31 ks detských kociek rôznych tvarov a veľkostí. Rozmery sú 11,7*11,7*22,5 cm. Plastové stavebnice pre deti tohto typu sú ideálnou hračkou pre deti od 18 mesiacov. Pri hre rozvíjajú jemnú motoriku, učia sa rozoznávať farby, kreatívne uplatňujú svoju fantáziu a pestujú si priestorovú predstavivosť.

Z kociek sa dajú postaviť krásne veže, domy, autá, roboty, proste všetko, čo fantázia a počet kociek dovolia. Navyše hra so stavebnicou je veľká zábava, ktorá vaše ratolesti iste zabaví na dlhé hodiny. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery11,7*11,7*22,5 cm
Rozmery balenia40*30*20 cm
Hmotnosť0,29 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.