Stavebnica Abrick - veľká farma Écoiffier 63 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - veľká farma je určená pre všetkých malých farmárov či farmárky! Na farme sa nachádza všetko, čo k takému prostrediu patrí. Veľká farma so stodolou, kravínom a čistým chlievikom, figúrka farmára - traktoristu, krásne zvieratká (kravičky, prasiatko, zajačiky), veľký traktor s vlečkou plnou sena, fúrik a rôzne iné. 63 dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 60*40*53 cm. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*40*53 cm
Rozmery balenia60*40*53 cm
Hmotnosť1,67 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.