Stavebnica Abrick - požiarna stanica Écoiffier s 2 autami 35 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - požiarnici je určená pre všetkých malých požiarnikov! Malá požiarna stanica obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Bránu, cez ktorú chodia požiarne autá, rampu, dve krásne autíčka (jedno na rýchle zásahy, druhé - s rebríkom - na záchranné akcie), hydrant, plastový požiar a podobne. 35 dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. 

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Rozmery stavebnice sú 30*20*15,5 cm. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*20*15,5 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,35 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.