Stavebnica Abrick Noemova archa Écoiffier so zvieratkami a postavičkami od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica pre deti Abrick Noemova archa je krásna hračka od francúzskeho výrobcu ÉcoiffierStavebnica Noemova archa poteší deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú so zvieratkami. V stavebnici nájdu deti krásnu loďku v žiarivých farbách, 2 postavičky a exotické zvieratká: 2 žirafy, 2 slony, 2 tigre i 2 korytnačky, ktoré zachraňuje Noe. Všetky dieliky tejto stavebnice pre deti sú vyrobené z kvalitného plastu bez ostrých hrán, farby sú nestierateľné a pre zdravie detí neškodné, preto je sada Écoiffier Noemova archa bezpečná pre hru aj tých najmenších detí. Rozmery tejto krásnej detskej stavebnice sú 30*31*22 cm.

Abrick stavebnica Noemova archa je kompatibilná so všetkými Abrick stavebnicami od francúzskeho výrobcu Écoiffier, a tak si dieťatko môže jednotlivé dieliky kombinovať podľa vlastnej fantázie. Dieliky stavebnice sú primerane veľké pre malé deti, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Detské stavebnice Abrick zabavia dieťa na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu, logické myslenie, prispievajú k rozvoju jemnej motoriky.

Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Stavebnica pre deti Abrick Noemova archa je krásnym darčekom pre všetky deti od 18 mesiacov.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*31*22 cm
Celková dĺžka30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,75 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.