Stavebnica Abrick - aquapark s autom a šmykľavkou Écoiffier s 2 figúrkami 23 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - aquapark v zoologickej záhrade je určená pre všetkých, chlapcov i dievčatá! Aquapark obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Krásne zvieratká, panáčik - zriadenec zoologickej záhrady, autíčko s vlečkou na dovoz potravy, šmykľavka. 23 dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick.

Dieliky sa ľahko skladajú a zároveň ľahko rozkladajú. Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti a rozoznávania farieb. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.  Rozmery stavebnice sú 28*9*10 cm. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery28*10*9 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,34 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.