Spoločenská hra pexeso Coccicolor Memo Game Janod od 24 mes

Popis produktu

Detské pexeso Coccicolor Memo Game je pekná a náučná hračka vhodná pre deti od 2 do 6 rokov. Pexeso pre deti je tradičné, ale zároveň netradičné pexeso s lienkami rôznych farieb a rôznych motívov, pri ktorom deti musia nájsť rovnaké dvojice. Hľadajú buď lienky rovnakej farby alebo lienky, ktoré majú na krídlach rovnaký vzor. Prostredníctvom pexesa pre deti sa rozvíja jemná motorika, logické myslenie, analytické schopnosti a posilňuje sa pamäť. Pexeso s lienkami je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Výrobca Janod sa zaoberá produkciou prvotriednych hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • farebné pexeso v podobe lienky
  • 24 dielov
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 2 do 6 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, logického myslenia a analytických schopností
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.