Spoločenská hra Loto Coccicolor Bingo Game Janod od 3 rokov

Popis produktu

Spoločenská hra Coccicolor Bingo Game je pekná a náučná hračka vhodná pre deti od 3 do 6 rokov. Je to tradičné, ale zároveň netradičné bingo pre deti v podobe veselých pestrofarebných lienok. V balení je 6 hracích kariet, 13 drevených žetónov vo vrecúšku a 48 čiernych žetónov. Každý z hráčov si vyberie hraciu kartu. Cieľom hry je zakryť všetky čísla čiernymi  žetónmi, pričom vyhráva ten, ktorému sa to podarí ako prvému. Žetóny s číslami sú po jednom žrebované z vrecka, zároveň hráči zakrývajú rovnaké čísla na svojich lienkach. Hľadajú buď lienky rovnakej farby alebo lienky, ktoré majú na krídlach rovnaký vzor. Prostredníctvom hry bingo pre deti sa rozvíja jemná motorika, analytické schopnosti, deti sa učia čísla. Bingo s lienkami je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hra bingo Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Spoločnosť Janod sa zaoberá produkciou prvotriednych hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • farebné bingo v podobe lienky
  • 6 hracích kariet, 13 drevených žetónov vo vrecúšku, 40 čiernych žetónov
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 3 do 6 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, analytických schopností
  • na učenie sa čísel
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.