Šmykľavka Tobbogan KS Smoby s dĺžkou 150 cm od 24 mes

Popis produktu

Detská šmykľavka KS v zeleno-oranžovej farbe je úžasná, maximálne zábavná šmykľavka pre deti od 2 rokov. Má pevnú konštrukciu a plochu na šmýkanie dlhú 1,5 metra. Nosnosť šmykľavky je 50 kg. Plast je príjemný a zamatový na dotyk, má jemné a oblé hrany, ktoré sú pre dieťa bezpečné. Bezpečnosť detskej šmykľavky zaručuje protišmykový patent na schodíkoch a pevná konštrukcia, posilnená plastovou oporou na zemi. Dieťa sa drží pevných držadiel po bokoch šmykľavky. Zaujímavosťou šmykľavky je jej napojenie na vodu, vďaka čomu sa jednoducho zmení na tobogan. Deti sa môžu zo šmykľavky šmyknúť rovno do svojho vlastného bazénika.

Šmykľavka má rozmery 100*159*150 cm. Šmykľavka pre deti Tobogan KS je vybavená ergonomickou plochou na šmýkanie, preto je hra s ňou veľmi pohodlná. Šírka plochy na kĺzanie je 40 cm. Výška držiakov je 33 cm. Farby na šmykľavke chráni pred škodlivými účinkami slnka anti UV filter, preto vyzerá šmykľavka Smoby dlhé roky ako nová. Je prevedená v krásnych sviežich farbách, ktoré sa dokonale hodia na každý dvor alebo záhradu. Šmykľavka pre deti je využiteľná na jar, v lete, či na jeseň a stane sa obľúbeným miestom na hranie pre vaše deti.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť šmykľavky pre deti, ktorá je vyrobená podľa noriem a európskeho štandardu. Každé dieťa miluje jazdu na šmykľavke, preto je to jedna z najobľúbenejších hračiek na záhradu. Detská šmykľavka Smoby Toboggan KS prešla prísnymi testami odolnosti a kvality, produkt je držiteľom certifikátu. Je vyrobená v pevných a kvalitných plastových materiálov s pevnou konštrukciou. Šmykľavka má jednoduchú a rýchlu montáž a demontáž. Je to šmykľavka pre deti vyrobená vo Francúzsku s francúzskym šarmom a dokonalosťou.

Vlastnosti

  • po napojení na vodu sa zmení na detský tobogán
  • dĺžka plochy na šmýkanie je 150 cm, šírka 40 cm
  • nosnosť 50 kg
  • vhodná od 2 rokov
  • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
  • žiarivé farby, ktoré podnecujú detskú fantáziu
  • zo zamatovo jemného a odolného plastu
  • vhodná do každej záhrad alebo na dvor
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • ideálna pre chlapcov aj dievčatá
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozmery balenia119*25*44 cm
Celková dĺžka159 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,50 kg / 8,50 kg
Nosnosť50 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.