Šmykľavka Starplast dĺžka 210 cm rovná s kovovou konštrukciou zelená

Popis produktu

Starplast detská šmykľavka má pevný kovový rebrík, ktorý má po poskladaní výšku 130 cm. Časť na šmýkanie u detskej šmykľavky je dlhá 2,1 metra, 40 cm široká. Šmykľavka má rovný tvar, čo deťom zaručuje skvelý a intenzívny pocit pri šmýkaní. Jej celková dĺžka je 219 cm. Maximálna nosnosť šmykľavky pre deti je 50 kg. Je to veľmi zaujímavo riešená rovná detská šmykľavka, čo deťom zaručuje veľa zábavy a veľmi intenzívny pocit z jazdy.

Svieža zelená farba v kombinácii s modrou kovovou konštrukciou schodíkov a zábradlia šmykľavky pre deti pôsobí pozitívne, a skvelo zapadne do vašej záhrady. Bezpečnosť šmykľavky je zaručená vďaka pevnej kovovej konštrukcii schodíkov a odolnému plastu plochy na šmýkanie. Táto krásna a užitočná hračka prinesie vašim deťom dlhé hodiny zábavy, a naviac je krásnym doplnkom na dvor či záhradu vášho domu. Dieťa si pri šmýkaní rozvíja pohybové vlastnosti

Rozmery produktu sú 219*130*133 cm. Dieťa vychádza na šmykľavku po protišmykových schodíkoch a zároveň sa pridržiava kovovej konštrukcie zábradlia. V letných mesiacoch je šmykľavka využiteľná v kombinácii s bazénom, a dieťa sa môže šmyknúť priamo do vody. Je to doplnok, po ktorom túži každé dieťa. Pohybom si deti upevňujú opornú sústavu, svalstvo, cibria si rozvahu, odhad, plánovanie, koordináciu pohybov a presnosť. Je to kvalitný výrobok od spoločnosti Starplast, ktorá sa zaoberá produkciou plastových hračiek a doplnkov pre deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery 219x130x133 cm
Celková výška133 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.