Šmykľavka Jumbo PalPlay dĺžka 3,65 m s vodou oranžovo-fialová

Popis produktu

PalPlay detská šmykľavka Jumbo Fun Slide je veľká plastová šmykľavka s kovovou konštrukciou, vďaka ktorej je pevná a stabilná. Vďaka širokému plastovému podstavcu pod schodíkmi a v strednej časti šmýkačky sa nezaborí do trávy a pevne stojí. Deti od 3 rokov poteší 3,65 metrov dlhá časť na šmýkanie, a tak si radosť z jazdy na tejto veľkej šmykľavke môžu užívať dlhý čas.  V strede šmykľavky je vlnka a keď detskú šmykľavku napojíte na záhradnú hadicu a došmykovú plochu vložíte do bazéna, vytvoríte deťom súkromný tobogan. Deti si tak na dvore či záhrade užívajú skvelý a intenzívny pocit pri šmýkaní. Napojenie šmýkačky na vodu a spúšťanie sa do bazéna zaručuje deťom veľa zábavy a počas horúcich dní aj príjemné osvieženie.

Žiarivé prevedenie vo farbách oranžovej a fialovej si získa pozornosť dievčat aj chlapcov. Stabilitu tejto veľkej šmykľavky pre deti zabezpečuje kovová konštrukcia schodíkov, bočné podpery ako pri schodíkoch, tak aj v strednej časti šmykľavky. Celkovú bezpečnosť šmykľavky Jumbo Marianplast zabezpečil výrobca prepájacou tyčou, ktorá zabraňuje samovoľnému zloženiu šmykľavky, a tak je kĺzanie detí na tejto farebnej šmýkačke bezpečné. Táto krásna a užitočná hračka prinesie vašim deťom dlhé hodiny zábavy. Šmykľavka pre deti je vyrobená z kvalitného a odolného plastu a  je krásnym doplnkom na dvor či záhradu vášho domu. Dieťa si pri šmýkaní rozvíja pohybové vlastnosti. Rozmery produktu sú 370*180*200 cm.

Držiaky v hornej časti umožňujú deťom bezpečné šmýkanie. Maximálna nosnosť šmykľavky pre deti je 50 kg. V letných mesiacoch je šmykľavka využiteľná v kombinácii s bazénom a dieťa sa môže šmyknúť priamo do vody. Je to hračka, po ktorej túži každé dieťa. Pohybom si deti upevňujú opornú sústavu, svalstvo, cibria si rozvahu, odhad, plánovanie, koordináciu pohybov a presnosť. Spoločnosť PalPlay dbá pri výrobe hračiek pre deti na bezpečnosť svojich výrobkov. Vďaka kvalite a dobrej cene si šmykľavky pre deti získali priazeň rodičov a detí po celom svete. Potešte aj vy vaše deti veľkou, farebnou a bezpečnou šmykľavkou Jumbo.

Vlastnosti

  • po napojení na vodu sa zmení na detský tobogan
  • dĺžka plochy na šmýkanie je 3,65 m
  • nosnosť 50 kg
  • vhodná od 3 rokov
  • kovová  a stabilná konštrukcia
  • žiarivé farby, ktoré podnecujú detskú fantáziu
  • z kvalitného a odolného plastu
  • vhodná do každej záhrady alebo na dvor
  • držiaky v hornej časti pre vyššiu bezpečnosť
  • široké plastové podstavce

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery370*180*200 cm
Nosnosť50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.