Šmykľavka Dohány dĺžka 95 cm zelená od 24 mes

Popis produktu

Dohány detská šmykľavka je šmykľavka s plochou šmyku dlhou 95 cm, ktorá zaručuje komfortné a bezpečné šmýkanie detí. Šmykľavka pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov  je vyrobená z kvalitného, zdravotne nezávadného plastu a je prevedená v hnedej a zelenej farby. Podstavce šmykľavky majú tvar papúč vo veselej žltej farbe a tým získava šmýkačka pre deti veľmi pútavé veselé prevedenie. Detská šmykľavka stabilné schodíky, ktoré zabezpečujú stabilitu celej šmykľavky a teda aj celkovú bezpečnosť pri šmýkaní na šmykľavke. Jej celková výška je 72 cm a celková dĺžka 130 cm. Šmykľavka sa tiež môže umiestniť k okraju detského bazénika, dieťa sa tak skĺzne priamo doň a má tak o zábavu postarané.

Šmykľavka perfektne zapadne do vašej záhrady alebo na dvor, či terasu a stane sa štýlovým doplnkom. Jej rozmery sú 130*95*72 cm. Detská šmykľavka je využiteľná  na jar, v lete i na jeseň. Vďaka svojim skladným rozmerov sa pohodlne zmestí aj do detskej izby. Dá sa pohodlne zložiť aj rozložiť a vďaka nízkej hmotnosti je ľahko prenosná. Ľahko sa zmestí do kufra auta, takže dieťa si ju môže užiť na chate či pri vode. Deti milujú kĺzanie na šmykľavke, vedia sa blázniť celé hodiny. Šmykľavka pre deti svojim vzhľadom a prevedením upúta pozornosť nejedného malého dieťata a tie si ju okamžite zamilujú. Detské šmykľavky sú jedna z najobľúbenejších hračiek na záhradu.

Dohány je maďarský výrobca kvalitných hračiek, ktorý vznikol ako rodinná firma v roku 1989 a tento status si udržal dodnes. Dohány garantuje trvalo vysokú kvalitu, spoľahlivé a rýchle služby a konkurencieschopné ceny. Hračky značky Dohány majú atraktívny dizajn a kvalitné prevedenie, ktoré odolá opotrebovaniu. Výrobca dodržiava prísne európske normy, výrobky sú testované a nesú označenie CE. Pre značku Dohány je prvoradá bezpečnosť a kvalita hračiek.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodMaďarsko
Rozmery130*95*72 cm
Celková výška72 cm
Celková dĺžka130 cm
Dĺžka šmýkacej plochy95 cm
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné