Súprava riadov Pro Cook Écoiffier v taške 51 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Detská obedová súprava Pro Cook je nová a moderná obedová sada pre všetky deti, ktoré radi pomáhajú mamičke v kuchyni a chcú mať vlastnú výbavu s riadikmi na varenie. Obedová sada pre deti je ideálna do každej detskej kuchynky. Je prevedená v zeleno-červenej farbe a uložená v praktickej a krásnej ružovej priesvitnej taške, vďaka ktorej si ju vaše dieťatko môže brať kdekoľvek so sebou a využiť ju aj na iné účely a pri iných hrách. Detská obedová súprava Pro Cook je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastov, ktoré dlho vydržia. 

Francúzska spoločnosť Écoiffier je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré vaše malé ratolesti určite potešia. Rozmery detskej obedovej súpravy sú 31*10*35 cm. Obedový set je vhodný hlavne pre všetky dievčatká od 18 mesiacovSúprava riadov pre deti Pro Cook obsahuje celkovo až 51 moderných doplnkov, ktoré sú povinnou výbavou každej detskej kuchynky. Všetky doplnky spolu krásne ladia a vytvárajú nádhernú kuchynskú sadu. S detskou obedovou súpravou sa vaše detičky môžu omnoho rýchlejšie naučiť, ako správne stolovať a naučia sa zaobchádzať s kuchynským riadom. 

Doplnky tvoria 4 krásne červené šáločky aj s tanierikom, 4 zelené taniere moderného štvorcového tvaru, 4 červené poháriky bez uška, sada detských plastových príborov v striebornej farbe a v celkovom počte 12 kusov, 3 hrnce s pokrievkou rôznej veľkosti v čiernej, hnedej a striebornej farbe, veľký hnedý čajník a malá hnedá cukornička. Okrem týchto doplnkov je detská súprava s riadmi vybavená aj  soľničkou a koreničkou, malým červeným pekáčom a inými kuchynskými pomôckami ako je naberačka, obracačka a kuchynský nôž. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*10*35 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Hmotnosť0,63 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.