Prilba Pink smarTrike XS nastaviteľná veľkosť 49-53 cm s 11 vetračkami ružová

Popis produktu

Moderná detská prilba od výrobcu smarTrike je výborná voľba pre všetky neposedné deti a najmä dievčatká od 5 rokov, ktoré sa rady preháňajú na korčuliach, kolobežkách, skateboardoch alebo odrážadlách. Prilba sa dá deťom ľahko nastaviť vo veľkosti od 49 do 53 cm, takže sa prispôsobí každej hlavičke a rastie spolu s dieťaťom. Detská prilba má krásne ružové vyhotovenie, ktoré sa bude páčiť každej malej športovkyni. 11 vetračiek na prilbe zabezpečí počas športového zážitku dostatočné prúdenie vzduchu, dieťa sa tak ľahko nespotí a bude sa cítiť komfortne. Prilba pre deti je veľmi bezpečná a je vyhotovená z kvalitných materiálov.

Detské športové prilby patria k najdôležitejším ochranným pomôckám, ktoré ochránia vaše ratolesti pred zranením. Nadčasový dizajn detskej prilby je zárukou toho, že ju deti budú rady využívať a nosiť naozaj dlhý čas. S prilbou od smarTrike si dieťa bude výborne užívať voľný čas, bez obáv a starostí. Športovanie a pobyt na čerstvom vzduchu je pre deti veľmi dôležité, pričom sa u nich rozvíja jemná motorikakoordinácia pohybovzručnosť posilňujú sa svalyOkrem prilby je určite potrebné pre svoje dieťa zadovážiť aj ďalšie ochranné pomôcky - chrániče na kolená, zápästia a lakte.

Výrobca smarTrike je producent detských trojkoliek a odrážadiel, ktoré sú populárne na celom svete a jeho produkty sú jedny z najpredávanejších. Na svetovom trhu už pôsobí viac ako dekádu, je to svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek, je zárukou kvality, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich detí. Ochranné pomôcky od smarTrike sú výbornou voľbou pre každé dieťa.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 5 rokov
RozmeryXS (49-53 cm)
Hmotnosť0,35 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné