Prilba Hot Wheels Mondo veľkosť 52-56 modrá

Popis produktu

Detská prilba Hot Wheels je krásna rozprávková prilba v modrom vyhotovení, ktorá je vhodná pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Je to veľmi spoľahlivá ochranná pomôcka pri rôznych detských športoch a hrách. Prilba pre deti je ľahká a pevná. Výhodou sú vetracie otvory a pohodlné nosenie vďaka pevnému upevneniu pod bradou. Motív animovaných autíčok How Wheels a krásne modro-oranžové farebné vyhotovenie zaujme chlapcov aj dievčatá na prvý pohľad a nebudú sa chcieť so svojou novou prilbou rozlúčiť. Má nastaviteľnú veľkosť od 52 do 56 cm.

Detská prilba je nevyhnutná ochrana pri jazde na bicykli, korčuľovaní, lyžovaní alebo pri iných športoch, kde si deti môžu zraniť hlavu. Dodržiavanie bezpečnostných pravidiel je dôležité hlavne pri hravých a neposedných deťoch, ktoré majú rady zábavné hry a často nedbajú na svoju bezpečnosť. V takomto prípade bezpečnú hru zaručí jedine detská ochranná prilba.

Mondo je taliansky výrobca, ktorý vyrába kvalitné produkty z gumy, peny a PVC. Mondo je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov a filmov, medzi ktoré patrí aj How Wheels. Detská prilba nesmie chýbať vo výbave vášho dieťaťa, pretože je nielen moderná, ale aj veľmi bezpečná.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Rozmery52/56 = M
Rozmery balenia20*14*38 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.