Pracovná dielňa Mecanics Écoiffier s 25 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detský pracovný stôl Mecanics s doplnkami je ideálna hračka pre dieťa, ktoré sa rado pomáha s rôznymi domácimi prácami. Stolík je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a zároveň zamatové na dotyk. Prevedený je pracovných farbách modrej, sivej, bielej a žltej, ktorá pripomínajú skutočnú pracovnú dielňu. Stolík pevný a stabilný. Ergonomicky je prispôsobený tak, aby vedelo dieťa s istotou a pevne uchopiť jednotlivé časti a hrať sa. Pracovný stolík je vyrobený s dôrazom na zaoblené tvary, preto je hra s ním veľmi bezpečná.

Na pracovnej časti sa nachádzajú rôzne druhy náradia pre malého kutila. Na boku je malý zverák. V pracovnej ploche sú urobené dierky, do ktorých sa dajú zamontovať skrutky skrutkovačom. Na pracovnej ploche sa nachádza aj väčšina z pracovného náradia, ktoré je naozaj bohaté – spolu až 25 doplnkov, napr. kladivko, kliešte, skrutky, skrutkovač. Na stolíku je aj malý zverák ktorý slúži na uchytávanie rôznych predmetov. Pracovný stôl tiež obsahuje kolmý držiak s otvormi na skrutky, na ktorý sa dajú nástroje zavesiť.

Takáto hra vyvíja u dieťaťa motorické schopnosti, ktoré v budúcnosti určite využije. Detský pracovný stôl Mecanics je dizajnovo krásne spravená hračka od francúzskej spoločnosti Écoiffier, takže spĺňa najprísnejšie európske kritériá. Vhodný je najmä pre chlapcov vo veku od 18 mesiacov. Je kompaktný a ľahko sa v prípade potreby schová. Na výšku meria 38 cm, široký je 25 cm a dlhý 60 cm. S týmto stolíkom sa môže dieťa hrať aj s kamarátmi a budovať si tak sociálne cítenie a zmysel pre tímovú prácu. Popritom si užije veľa zábavy, zároveň sa však aj veľa naučí.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*25*60 cm
Celková výška60 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,32 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.