Pokladňa Frozen Smoby mechanická s doplnkami

Popis produktu

Smoby mechanická pokladňa Frozen je úžasná hračka pre dievčatká, vhodná už od 3 rokov. Motív obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo sa zapáči každému dievčatku, ktoré sa s detskou pokladňou rado zahrá na pani predavačku. Do pokladne si deti môžu poukladať plastové aj papierové peniažky a kreditku. Tovar môžu blokovať stláčaním tlačidiel na pokladni, ktorá prichádza aj so zariadením na platbu kartou. Pokladňa pre dievčatá je ladená v modro-bielej farbe, čo sú farby typické pre rozprávku Frozen - Ľadové kráľovstvo. Je zdobená obrázkami slávnych princezien Anna a Elsa, prichádza s množstvom doplnkov pre ešte realistickejší zážitok pri hre. Dievčenská hračka je vyrobená z pevného kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Dizajn detskej pokladne je jedinečný a originálny, skvelý darček pre dievčatá.

Detská pokladňa s doplnkami je nielen veľmi zábavná hračka, ale prispieva aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálna hračka pre deti, ktoré rady vymýšľajú rôzne príbehy a hrajú sa na dospelých. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej dievčenskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Prostredníctvom predmetov, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom plastová rozprávková hračka pre malé obchodníčky Smoby.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery19*15*16 cm
Rozmery balenia27*16*21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,7 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.